بازگشت

برگشتیم. سالمیم. خیلی هم خوش گذشت. سوغاتی هم نیاوردم. (قابل توجه بعضی‌ها)

دوست داشتم مشق سفرنامه‌نویسی کنم ولی از لحظه‌ای که پامون را گذاشتیم شیراز این قدر دپرس و عصبی بوده‌ام که حوصله هیچ کاری را ندارم.

در حال حاضر سخت‌ترین قسمت زندگی سر کار رفتن است. چون نه حوصله انجام کارهایم را دارم٬ هم اینکه وقت‌کشی زیادی وجدانم را به درد می‌آورد و هم باید پاسخگوی کارهای عقب‌افتاده باشم و اینها بیشتر عصبی‌ام می‌کنند.

انگار آب و هوای شیراز به ما نمی‌سازد.

ضمناْ این نکته را هم عرض کنم که در هر جای این میهن عزیز که قدم بگذرارید شک نکنید که آثار وجود ریاست جمهوری محترم را خواهید دید که این از معجزات ایشان است.

-------------------------------------------------------

پی‌نوشت: حتماً بخوانید و در صورت امکان به آن لینک بدهید.

پرسش از احمدی‌نژاد

/ 26 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اميد

سلام وبلاگ جالبی دارين شرمنده من نمی تونم مثل بقيه خاطره و داستان تعريف کنم يعنی وقتش رو ندارم فقط وبلاگت رو دیدم و چون جالب بود نظر هم برات گذاشتم خوشحال میشم که به منم سر بزنی فعلا بای بای بای بای بای بای

شهرام

با من بمان ای همصدا ، تا آخره اسم سفر از جاده های پر خطر ، این خسته را با خود ببر با من بخوان ای همنوا ، شعر سپید عاشقی این واژه را با هر زبان ، تنها توئی که لایقی من صد بیابان عاشقم ، دریای عشقم را ببین از آسمان قلب من ، گلهای حسرت را بچین در کوچه های عاشقی ، من عابری دلخسته ام از من گذشتم با دلم ، چون بر دلت دل بسته ام در فصل سرد عاشقی ، من گرم پندار توام در وصف عشقت مانده ام ، حالا پی شعری نوام در شهر بی سامان شب، با یاد تو من شاعرم از قصه های شهر شب ، تنها توئی در خاطرم

همفری بوگارت

من اين پستو يه جای ديگههم خوندم گمون کنم. شيزاز با محشره

مجيد

29 بهمن ، روز عشق ایرانیها ، مبارک !

بلفی

اولن رسیدنتون به خیر. چه خوب موقع رفتید قشم. حتمن کلی هوا خوب بوده. ما که فعلن فکر کنم حالا حالاها ممنوع السفر باشیم. به جای ما خوش بگذرونین.

مريم

سلام زهرا جون... جای داداشی خالی نباشه... اگه تنهايي بيا پيش ما...مراقب خودت باش

elham*

اااا...تو وبلاگ مهدی که تازه رفته بودين.. چه زود برگشتين سلامت باشين..

مهدی

اين وبلاگو برو حال کن

فريبا

هنوز درگير کارای عقب افتاده ای؟ دلم برات تنگ شده آبجی جونم سپندارمزگانتون مبارک