سوء مديريت

نمی دونم حماقت حد و مرز هم داره یا نه، فقط دارم می‌بینم از اول فروردین تا آلان این پنجمین نفريه که استعفاش رو نوشت و رفت. شرکت شده محله‌ی برو بیا. هرکسی میاد یکی دو سالی کار یاد می گیره و بعدش هم .... . 

صرفاً به خاطر سوء مدیریت. برای اينکه اين رييس ما بلد نيست حتی يه نفر را راضی (و يا حامی خودش) نگه داره. کفر همه را تا سر حد مرگ در مياره٬ حتی گاهی برای ۲۰۰۰ تومن ناقابل.  

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

ظاهراً از همه بی‌خیال‌تر منم که تونستم 4 سال دوام بیارم. جالب اینه که هر نیروی جدیدی که شروع به کار می‌کنه، می‌شه رییس من.

اگه گفتيد چرا؟ چون اونا خونشون رنگین تر بوده؟

نه بابا صرفاً به خاطره اینکه مذکر هستند. «جنس برتر»

 

مدیریت، اخلاق، شعور اجتماعی، آداب معاشرت و ... به ندرت اينجا دیده می‌شه (مثلاً فقط در شرایطی که بهت احتیاج دارن یا کار مهمی باید تو زمان کمی انجام بشه جواب سلامت را می‌دن.)

بی صبرانه منتظر روزی هستم که کار خوبی (با حقوق مناسب) گیرم بیاد و من هم از اینجا برم.

ولی مطمئنم اگر یه روز رییس شدم هیچ وقت اشتباه‌هایی را که الآن رییسمون داره مرتکب می شه انجام نمی دم.

ولی هنوز تا اون روز خیلی مونده و خيلی چیزهای ديگه رو بايد یاد بگیرم.

/ 8 نظر / 9 بازدید
فريبا

جانا سخن از زبان ما می گويی

koodaki geryeh konan

سلام ۱) ياد شريعتی گرامی باد ۲) گاهی در برخورد با خيلی از آدمها بايستی سنگ صبور شد. ۳) امیدروارم کار مورد علاقه شما و همه اونایی که شایسته یه کار بهتر هستند پيدا بشه. ۴) اثولا ب دلایل کاملن اقلانی با رعیث معنس مخالفم.

يه مرد اميدوار

اگر يه روز که از خواب بيدار شدين احساس کردين به زور دارين می‌رين سر کار، بايد هرچه زودتر و با همتي والا دنبال يه كار ديگه بگردين. مي‌دونم كار خوب تو اين زمونه كم پيدا مي‌شه اما يا بايد يه كاري كنين كه از كارتون و محيطش راضي باشين يا در اولين فرصت بياييد بيرون. يقينا ضرر نخواهيد كرد. من اين موضوع رو شخصا امتحان كرده‌ام و از صميم قلب بهش معتقدم. ببخشيد كه اينقدر نصيحتي شد!

فريبا

خواهري ميبرمت، هروقت اومدي تهران فريبا كوچولو در خدمت زهرا كوچواٍ

..::{ پراکنده }::..

يک مدير از جايگاه خودش به قضايا نگاه ميکنه و يک کارمند هم همينطور! اميدوارم دور نباشه روزی که مدير بشی و اميدوارو او روز به اين متنت برگردی و حال و گذشته رو مقايسه کنی .... !

نصر

سلام شنيدم که يه دلیل خاصی پشت انتخاب نکردن شما داره ولی نتونستم بفهمم دلیلش منطقی يا نه.

شوق

بنام حق اگر فردی مديريت- خلاقيت- اخلاق- شعور اجتماعی- آگاهی- فکر و طرح و برنامه داشته باشد و رابطه نداشته باشد می تواند در اينجا رئيس شود و رياست کند؟ به جنس زن و مرد فکر نکن... جنس برتر۰ جنسی است که پست و پول و پارتی دارد - شب بخير